Роналдо крещя по съдия и блъсна свой фен, Ал-Насър се спаси от срамно отпадане (видео) Снимка: Getty Images

Кристиано Роналдо и Ал-Насър за пореден път изживяха трудни моменти през този сезон, но се измъкнаха от ранно отпадане от азиатската Шампионска лига.

Ал-Насър спечели финалния плейоф срещу Шабаб Ал Ахли с 4:2, макар че изоставаше с 1:2 до 88-ата минута.

Андерсон Талиска изведе домакините напред, но гостите от ОАЕ постигнаха обрат и още в началото на второто полувреме вече водеха в резултата.

Финалният щурм на Ал-Насър даде резултат и Султан Ал Ганам изравни две минути преди края, а в добавеното време Андерсон Талиска отбеляза втория си гол за 3:2.

В 97-ата минута Марсело Брозович фиксира крайното 4:2.

Ал-Насър обаче за пореден път не убеди с представянето си, а Роналдо не пропусна да си покаже рогата на почивката, когато очевидно беше изнервен от развоя.

Суперзвездата се ядоса на един от страничните съдии и при излизането си към тунела му се развика с думите "Събуди се!". Предполага се, че португалецът е имал претенции за няколко дузпи срещу него.

Бил е недоволен и от един от головете на Шабаб Ал Ахли, който според него е бил от засада.

После Роналдо грубо изблъска човек от щаба на съперника, който явно му беше фен и опита да се снима с него.

Напоследък Кристиано започна непрестанно да изпуска нервите си в мачовете и редовно крещи на съдии, съотборници, съперници, плисна вода срещу досаден оператор, а беше уловен и как рита бутилките с вода край скамейките.

Все пак този път всичко завърши добре за Ал-Насър, който ще играе в групите на азиатската Шампионска лига.