Специалния: Гуардиола е интелигентно момче

Моуриньо е уверен, че съдиите помагат на Барселона и Гуардиола Снимка: Getty Images
Моуриньо е уверен, че съдиите помагат на Барселона и Гуардиола

Треньорът на Реал Жозе Моуриньо отново намекна, че съдиите подпират Барселона и смята, че ключовите решения в мачовете на каталунците в Испания и Шампионската лига винаги са в тяхна полза.

Това не е първата атака на Специалния, насочена към Барселона, която е свързана със съдиите - след като европейският шампион отстрани Милан на четвъртфиналите, Моуриньо предположи, че каталунците със сигурност ще играят на финала на Шампионската лига, тъй като получават помощ от УЕФА.

"Гуардиола е интелигентно момче и много добре знае как спечели толкова много мачове в различни турнири - обясни Моуриньо пред Sky Italia. - Много добре знае как е стигнал до тези победи."

Снощи воденият от Моуриньо Реал загуби с 1:2 първия полуфинал в Шампионската лига като гост на Байерн, а Жозе е на мнение, че тимът му е заслужавал по-добър резултат на "Алианц Арина".

"Вярвам, че щеше да е по-честно, ако бяхме завършили наравно, но това е футболът, който вкарва - печели - допълни Специалния. - Няма значение дали си вкарал гол в първата или последната минута."

В събота Реал играе с Барселона за шампионата на Испания и Моуриньо вече подгрява мадридската преса за сблъсъка.