Лудост е да отписваш Реал и Кристиано: 5 извода след Реал-ПСЖ 3:1

Приключи първата част от голямото дерби в 1/8-финалите на Шампионската лига.

Реал Мадрид удари Пари Сен Жермен с 3:1 като домакин и доказа, че всякакви слухове за смъртта на отбора са силно преувеличени.

Доказа и че в последните години е истински властелин в Шампионската лига, независимо в каква форма се намира.

В изключително оспорван мач, оправдал големите очаквания на феновете, „Белия балет" взе победата с два гола в последните минути, а ПСЖ имаше силни моменти, но отново рухна накрая, както и миналата година на „Камп Ноу" при катастрофата 1:6 срещу Барселона.

Адриен Рабио откри за гостите след асистенция на Неймар, но в самия край на първата част Кристиано Роналдо изравни от дузпа, лековато предизвикана от младия Джовани Ло Селсо.

В 83-ата и 87-ата минути златната резерва Марко Асенсио пусна две решаващи подавания отляво, а Роналдо и Марсело ги оползотвориха, за да дадат добра преднина на Реал преди втория мач на 6 март в Париж.

Как успя Реал да превъзмогне кризата в този мач, какво липсваше на ПСЖ и кои бяха битките, решили срещата?

В галерията може да видите 5 извода от големия сблъсък Реал Мадрид - Пари Сен Жермен 3:1.