Фърги тайм се завърна, няма противодействие на Фелайни: 5 извода след победата на Юнайтед над Юве

Манчестър Юнайтед се надигна и взе наглед безнадежден мач със знаменит обрат.

"Червените дяволи" победиха с 2:1 Ювентус в Торино и направиха огромна крачка към едно от първите две места в група H на Шампионската лига.

Юве имаше превес през по-голямата част от времето и заслужено откри резултата в 65-ата минута с ефектен гол на Кристиано Роналдо - негов първи за "бианконерите" в Шампионската лига.

Преди това на два пъти гредите бяха помогнали на Де Хеа, самият вратар няколко пъти показа рефлекса си, а и след като резултатът беше открит, домакините изглеждаха много близо до втори гол. Редица сериозни пропуски, включително на Хуан Куадрадо от няколко метра, попречиха на Ювентус да си реши мача и в края Юнайтед взе своето с две статични положения.

В 86-ата минута Хуан Мата изравни с перфектен пряк свободен удар, а 4 минути по-късно при прострелно центриране на Ашли Йънг се стигна до меле и няколко рикошета пред Шчезни. В крайна сметка топката влетя в мрежата, а попадението беше записано като автогол на Леонардо Бонучи.

Заслужаваше ли Юнайтед успеха, с какво Жозе Моуриньо изненада съперника и какво означава този резултат за двата тима?

Вижте отговорите в галерията с 5 извода от Ювентус - Манчестър Юнайтед 1:2.