ЦСКА не се затрудни с Локо Пловдив и чака Левски

ЦСКА не се затрудни с Локо Пловдив и чака Левски Снимка: Lap.bg

ЦСКА победи Локомотив Пловдив с 2:0 на "Българска армия" и се класира на полуфиналите в турнира за Купата на България.

В сблъсъка между последните носители на трофея, "червените" не бяха особено затруднени и с два гола за 8 минути през първата част стигнаха до успеха.

Първо Жорди Кайседо получи от Турицов по десния фланг, проби и завърши между краката на вратаря за 1:0, а после Георги Йомов покачи на 2:0 след рикошет в крака на Паскалев.

През втората част тимът на Стойчо Младенов подходи прагматично и не хвърли максимум усилия, а Густаво Бусато с няколко намеси попречи на Локо да се върне в мача.

Така ЦСКА ще бъде в добро настроение преди дербито срещу Левски в неделя за първенство.