Нокаутираха Челси с контраатака в 95-ата минута

Нокаутираха Челси с контраатака в 95-ата минута Снимка: Getty Images

Уулвърхемптън направи пълен обрат срещу Челси и победи с 2:1 у дома в драматичен мач от 13-ия кръг на Висшата лига.

Победното попадение дойде едва в 95-ата минута при бърза контраатака, която Педро Нето завърши с удар по диагонала и донесе победата на "вълците".

Преди това Оливие Жиру беше открил за Челси малко след началото на втората част, възползвайки се от центриране отляво.

Даниел Поденс изравни за домакините в 66-ата минута, когато отбраната на Челси го остави да направи поредица от финтове в наказателното поле и да стреля.

Голът на Поденс обаче дойде след несъществуващ ъглов удар.

Така Челси допусна втора поредна загуба в първенството след 0:1 от Евертън в събота и слезе до петата позиция в класирането с 22 т. и с мач повече от директните си конкуренти.