Роналдо поднови тренировки след личната трагедия

Кристиано Роналдо на входа на тренировъчната база на Манчестър Юнайтед "Карингтън" Снимка: Getty Images

Кристиано Роналдо бе забелязан да пристига на тренировъчната база в Манчестър, след като пропусна разгрома с 0:4 от Ливърпул във вторник вечер.

Португалецът получи почивка заради личната трагедия, при която новороденият му син почина. Партньорката му Джорджина Родригес роди близнаци, от които само момиченцето оцеля.

Феновете на "Анфийлд" изразиха подкрепата си към звездата на противника и, заедно с привържениците на Юнайтед, в седмата минута на двубоя пяха "You'll Never Walk Alone", а по трибуните се развяваха фланелки със седмицата на Роналдо.

37-годишният Роналдо е топ реализаторът на Юнайтед с 21 попадения във всички състезания от началото на сезона.

"Червените дяволи" имат само две победи в последните девет мача във всички състезания. След загубата от Ливърпул тимът на Ралф Рангник вече е шести, на три точки зад четвъртия Тотнъм, който е и с мач по-малко.

В следващия си двубой Юнайтед гостува на петия Арсенал, с който имат равни точки, в ранния съботен следобед.