С късни голове ЦСКА си отмъсти на Черно море

С късни голове ЦСКА си отмъсти на Черно море Снимка: LAP.bg

С късни голове на Кристиян Малинов и Али Соу ЦСКА победи Черно море с 2:0 на “Тича” във Варна в мач от 15-ия кръг на българското първенство. ”Армеците” взеха тежкото гостуване в самия край, като преди това срещата вървеше към 0:0 и нямаше много чисти положения.

През първата част Рубен Пинто удари греда за гостите, а драмата дойде в последните минути.

Първо влезлият като резерва Малинов откри резултата, изведен сам срещу вратаря.

После Черно море беше много близо до изравняване, но Бусато направи страхотно спасяване при удар отблизо, а Али Соу оформи крайния резултат в продължението.

Така ЦСКА намали разликата с лидера Лудогорец на 11 т. и е на четвърта позиция с 28 т.

"Червените" успяха и да си отмъстят на Черно море след поражението в началото на сезона на "Армията" от същия съперник.