Голям Михайлов на вратата осигури първа победа на Мъри в efbet Лига

Голям Михайлов на вратата осигури първа победа на Мъри в efbet Лига Снимка: Lap.bg

Левски постигна пълен обрат и спечели с 2:1 столичния сблъсък срещу Локомотив София в efbet Лига.

С много трудности и с геройски намеси на Николай Михайлов на вратата, "сините" измъкнаха първа шампионатна победа след завръщането на Станимир Стоилов на треньорския пост.

Билал Бари пък най-сетне се отпуши за Левски в българския шампионат.

Локомотив поведе на националния стадион с гол на Октавио от съблекалнята, но в 37-ата минута Здравко Димитров изравни.

В 57-ата минута Бари се възползва от дълъг пас на Андриан Краев и с левия крак изведе Левски напред.

Другият решаващ момент през втората част беше спасената от Михайлов дузпа 20 минути преди края, когато Пламен Крачунов не успя да преодолее стража от 11-те метра.

Така Левски стигна до едва трета победа през сезона и е на осмо място с 11 т.

Локо е с два пункта повече на седмата позиция.