Левски се присъедини към ЦСКА и Лудогорец в полуфиналното каре

Левски се присъедини към ЦСКА и Лудогорец в полуфиналното каре Снимка: Lap.bg

След ЦСКА и Лудогорец, Левски също се класира за полуфиналите в турнира за Купата на България след победа с 2:0 над Септември на "Герена".

Формално "сините" бяха гости, но двата столични отбора се разбраха мачът да се играе на техния стадион.

Димитър Костадинов бе точен с глава в 21-вата минута, а Георги Миланов удвои от дузпа в 48-ата минута.

Двубоят бе генерална репетиция за 26-кратните шампиони на България за неделното вечно дерби за първенство с ЦСКА.

Мач №1 на България е на 6 март на националния стадион от 14:00 ч.

Във вторник "червените" отстраниха Локо Пд след 2:0 на "Армията". Лудогорец пък записа 5:0 над Монтана.

В четвъртък, 3 март, Славия посреща Берое, за да бъде излъчен и последният отбор на полуфиналите.