ЦСКА продължава по план с още една минимална победа

ЦСКА продължава по план с още една минимална победа Снимка: Startphoto.bg

ЦСКА продължава да се приближава до шампионската титла в efbet Лига с минимални победи.

Тимът на Саша Илич победи с 1:0 на "Българска армия" последния в класирането Спартак Варна и отново поведе с 4 т. на върха пред втория Лудогорец.

За осми път от началото на шампионата "червените" печелят с този резултат, а пестеливият подход без особен блясък засега им върши работа по пътя към титлата.

Гола отбеляза Маурисио Гарсес в 14-тата минута, след като засече центриране отляво на Де Нойер и прати топката в далечния ъгъл.

ЦСКА изпусна останалите си положения в мача, а Спартак можеше да изравни в 71-вата минута, но Густаво Бусато беше на мястото си и до изненада не се стигна.

Преди това вратарят беше направил спасяване и през първата част, докато на два пъти гредите попречиха на "армейците" да отбележат второ попадение.

След мачовете на претендентите за титлата от 24-тия кръг, ЦСКА води с 60 т. пред Лудогорец с 56.