Червен картон не спря Тотнъм за нова победа

Червен картон не спря Тотнъм за нова победа Снимка: Getty Images

С човек по-малко Тотнъм успя да постигне втора поредна победа във Висшата лига след 2:0 в гостуването си на Нотингам Форест.

Ричарлисон продължи с добрата форма и след двата гола срещу Нюкасъл откри резултата в добавеното време на първата част.

Крайното 2:0 оформи Деян Кулушевски в 65-ата.

Само пет минути по-късно гостите останаха с човек по-малко. Ив Бисума направи груб фаул, за който съдията поиска консултация от ВАР, след което реши да вдигне директен червен картон.

Тотнъм се изравни с четвъртия Манчестър Сити с по 33 точки и дръпна с шест точки пред шестия Манчестър Юнайтед, но "шпорите" са с по-лоша голова разлика. Форест остава 16-и с 14 пункта.