Грешниците от Тотнъм - Ливърпул без наряд за идния кръг във Висшата лига

Грешниците от Тотнъм - Ливърпул без наряд за идния кръг във Висшата лига Снимка: Getty Images

Съдиите от ВАР стаичката, които видяха засада при гола на Луис Диас срещу Тотнъм в събота, няма да получат наряд за идния уикенд във Висшата лига.

От организацията (PGMOL) на футболните съдии в Англия потвърдиха, че двамата са били премахнати и няма да работят следващия кръг.

На ВАР за сблъсъка между Тотнъм и Ливърпул бяха Дарън Ингланд и Дан Кук. Двамата е трябвало да получат назначения за мачове осмия кръг в Премиършип, но ще бъдат заменени.

От PGMOL разкриха, че Ингланд и Кук са ръководили мач в Обединените арабски емирства в четвъртък вечер, по-малко от два дни преди съботния сблъсък между Тотнъм и Ливърпул.

След отменения гол на Диас поради несъществуваща засада Ливърпул загуби визитата си в Лондон с 1:2 след автогол на Жоел Матип в 96-ата минута.

Тимът на Юрген Клоп трябваше да доиграе срещата с девет души, след като Къртис Джоунс бе изгонен с директен червен картон през първата част, а появилият се на почивката Диого Жота получи светкавични два жълти през втората.

Задоволи любопитството си по най-удобния начин - абонирай се за седмичния ни бюлетин с най-интересените статии.