Меси с нов гол, Интер Маями пак бие

Меси с нов гол, Интер Маями пак бие Снимка: Getty Images

Интер Маями се класира за четвъртфиналите на Купата на лигите след разгром с 4:0 срещу Шарлът.

Лионел Меси вкара поредния си гол за "чаплите", оформяйки крайното 4:0 в 86-ата минута.

Преди него за Интер се разписаха Джоузеф Мартинес от дузпа, Робърт Тейлър и ДеАндре Йедлин.

Това е осми гол в пет мача за аржентинеца в САЩ, като Интер няма загуба, откакто Меси дебютира с розовата фланелка.

На полуфиналите Интер Маями ще се изправи срещу Филаделфия Юниън, който се справи с мексиканския Керетаро след 2:1.

Филип Кръстев и неговият ФК Лос Анджелис отпаднаха от турнира след загуба с 2:3 от Монтерей, който е единственият мексикански тим, класирал се за полуфиналите.

Лос Анджелис водеше с 2:0 на почивката, но допусна късен обрат с голове в 80-ата и 88-ата минута.

Филип Кръстев изигра 30-ина минути, след като се появи като резерва в 62-рата.