Непреклонен Юнайтед взриви от радост "Олд Трафорд"

Манчестър Юнайтед прекъсна серията си от четири поредни срещи без победа и без отбелязан гол, след като се пребори за запомнящ се обрат и победа с 3:2 над Астън Вила на "Олд Трафорд".

"Червените дяволи" започнаха лошо и губеха с 0:2 след две попадения, дошли след статични положения. Реализираха ги Джон Макгин (21') и Леандер Дендонкер (26').

След това обаче тимът на Ерик Тен Хаг заигра далеч по-добре благодарение на силното представяне на Алехандро Гарначо (59', 71'), който отбеляза два гола, с които прекъсна серията от 440 минути без попадение на Манчестър Юнайтед и изравни резултата.

В 82-рата минута Расмус Хойлунд пък най-сетне отбеляза първото си попадение в Премиър лийг, с което оформи пълния обрат.

Така Юнайтед прекъсна фамозната серия на Астън Вила от десет поредни срещи без загуба и остави бирмингамци на третото място, но вече на три точки зад отбора на Ливърпул, който днес оглави класирането.

За "червените дяволи" това е десета победа в първенството през този сезон. С нея отборът на Ерик тен Хаг се завърна в топ 6.