Роналдо отново вкара за Ал-Насър, Ал-Итихад отказа да излезе на терена

Кристиано Роналдо вкара едно от попаденията, а неговият Ал- Насър постигна обрат и победи с 3:1 у дома таджикистанския Истиклол у дома, за да продължи с пълен актив след два мача в Шампионската лига на Азия.

Гостите от Душанбе откриха непосредствено преди почивката с гол на Сенин Себай, но CR7 изравни за домакините в 66-ата минута. Португалецът вкара от малък ъгъл с елегантен прехвърлящ удар за 1:1, а това даде нужната искара на Ал Насър да стигне до победата.

В 72-рата минута Андерсон Талиска с глава направи 2:1, а после отново той реализира и трето попадение, с което оформи крайния резултат.

Междувременно друг саудитски тим, Ал-Итихад, отказа да излезе в гостуването си срещу иранския Сепахан. Причина за това бе статуя на убития преди няколко години местен генерал Касем Сулеймани, поставена непосредствено до терена.