Втора победа за Милан след разгром над Торино

Втора победа за Милан след разгром над Торино Снимка: Getty Images

Милан записа втора поредна победа през кампанията, побеждавайки с 4:1 Торино на своя "Сан Сиро".

Кристиан Пулишич вкара във втори пореден мач и в 33-ата минута откри резултата, но само три по-късно Шуурс изравни.

В края на полувремето Милан вкара два бързи гола. Оливие Жиру се разписа от дузпа в 43-тата минута, а в добавеното време Тео Ернандес покачи на 3:1 с много красив и техничен прехвърлящ удар от малък ъгъл.

Крайното 4:1 оформи Жиру, отново от дузпа.

Така "росонерите" оглавиха временно класирането с пълен актив от шест точки след два изиграни мача и г.р. от 6:1.

В друг мач, игран по същото време, Верона шокира Рома и победи "вълците" с 2:1 у дома, въпреки че доигра финалните десетина минути с човек по-малко.. Победата е втора поред и за Верона през новата кампания, но головата разлика на северняците е по-лоша от тази на Милан.

В следващия кръг "росонерите" гостуват именно на Рома на "Олимпико".