Юнайтед запази крехки надежди с успех на "Олд Трафорд"

Юнайтед запази крехки надежди с успех на "Олд Трафорд" Снимка: Getty Images

Манчестър Юнайтед запази теоретичен шанс за топ 4 във Висшата лига след домакински успех с 3:0 над Брентфорд.

Тимът на Ралф Рангник нямаше особени проблеми на "Олд Трафорд" и откри още в 9-ата минута, когато Бруно Фернандеш се разписа на празна врата.

В края на полувремето Кристиано Роналдо вкара, но заради минимална засада голът не беше зачетен.

Португалецът все пак отбеляза след почивката от дузпа, а малко по-късно Рафаел Варан реализира трети гол след ъглов удар.

За французина това беше първо попадение с екипа на манчестърци.

В класирането Юнайтед е шести, на 5 т. зад четвъртия Арсенал, но и с два мача повече от "артилеристите".

На "червените дяволи" им остават само две срещи до края на сезона и по всяка вероятност ще останат извън зона "Шампионска лига".