Юве обърна Милан след дузпи

Юве обърна Милан след дузпи Снимка: Getty Images

Милан записа втора поредна загуба в контролите. След поражението с 2:3 от Реал Мадрид "росонерите" загубиха и от Ювентус във втората си лятна проверка.

Редовното време завърши наравно 2:2, но след това "старата госпожа" стигна до успеха след изпълнение на дузпи.

Малик Тиау откри резултата с глава, засичайки центриране от фаул в 23-тата минута. 10 по-ктсно Данило изравни след разбъркване в наказателното поле на противника.

Оливие Жиру отново даде аванс на Милан. След центриране от корнер Тиау отново спечели високата топка, тя попадна у Жиру, който отблизо разстреля Шчесни.

В началото на втората част Даниеле Ругани вкара за 2:2 и по този начин докара мача до дузпи. При тях играчите на Юве бяха по-точни и спечелиха след 4:3.

Това бе първа контрола за "бианконерите", които в следващата си, която ще бъде и последна, ще срещнат Реал Мадрид. Следващият мач за Милан пък е срещу Барселона.