ПСЖ изкара 8 съдийски грешки от мача срещу Барса

8-те момента, от които ПСЖ се оплаква. Вижте ги в галерията...
1. Играта с ръка на Машчерано
2. Втори жълт за Пике? След като получи първия си 23-тата минута, бранителят фаулира откъсващия се Единсон Кавани, но съдията не посмява да изгони защитника.
3. Подхлъзването на Тома Мюние и падането на Неймар. Въпреки че Айтекин показа бялата точка, изглеждаше, че бразилецът сам потърси контакта.
4. Грубото влизане на Неймар срещу Маркиньос при 3:1, което според ПСЖ е заслужавало червен картон.
5. Първата симулация на Суарес. Айтекин нито даде дузпа, нито показа картон на уругваеца.
6. Игра с ръка на Пике? В Париж не са доволни, че в 78-ата минута не са получили нарушение, когато Пике спира центриране на Ди Мария.
7. Нарушението, за което Машчерано си призна. Ди Мария обаче вече бе изстрелял топката и решението да не бъде отсъдена дузпа не е кой знае колко дискусионно...
8. Дузпата в 90-ата минута. Някои казват, че е препърване, други - че е блъскане с ръце или с гърди - докато според ПСЖ е симулация и втори жълт картон за Суарес. Вместо това, Дениз Айтекин посочи бялата точка за втори път в мача, Неймар вкара за 5:1, малко преди да подаде на Сержи Роберто и да бъде осъществен един от най-великите обрати в Шампионската лига.

От ПСЖ са изпратили видео досие до УЕФА, съдържащо официално оплакване за спорните отсъждания на съдията Дениз Айтекин при победата на Барселона с 6:1 в 1/8-финалния реванш от Шампионската лига.

Каталунците загубиха първия мач в Париж с 0:4, но благодарение на великия обрат, продължават напред в най-престнижния европейски клубен турнир.

Барселона получи правото да изпълнява две дузпи, а отсъждането и на двете буди съмнения според оплакването на парижани.

Наистина, доста неща се объркаха онази вечер на „Камп Ноу“ и в ПСЖ има от какво да са доволни.

В галерията може да видите 8-те спорни момента, от които се оплакват столичани.