Дибала отново засенчи Роналдо и гарантира първото място на Юве (видео)

С гол на Пауло Дибала Ювентус победи Атлетико Мадрид с 1:0 в Торино и си осигури първото място в група D на Шампионската лига.

Аржентинецът се разписа с невероятен удар от фаул в продължението на първото полувреме от много малък ъгъл, като и гредата му помогна да матира Ян Облак.

Така Юве вече е недостижим на върха в класирането с 13 т., докато Атлетико ще се бори до последно за място на 1/8-финала, тъй като вече има само точка преднина пред третия Байер Леверкузен, който по-рано днес надви с 2:0 като гост Локомотив Москва.

Кристиано Роналдо се завърна в състава на Ювентус и изигра цял мач, но не успя да блесне, а настойчивостта на Атлетико можеше да даде резултат в края. В 94-ата минута Мората се размина с топката на празна врата, но беше и в засада.

В последния кръг от групата Ювентус гостува на Байер Леверкузен, а "дюшекчиите" посрещат Локо Москва на "Уанда Метрополитано".