Фарьорец вкара хеттрик от преки свободни за само осем минути (видео)

Адриан Юстинусен впечатли феновете във Фарьорските острови с брилянтния си хеттрик, отбелязан само от преки свободни удари в рамките на едва осем минути.

21-годишният нападател вкара общо четири гола при побеата на ХБ Торсхавн с 5:0 като гост на АБ Аргир в неделя, като първите три паднаха от директно от статични положения.

И петте попадения паднаха през първото полувреме, а Юстинусен отбеляза четирите си гола в рамките на 14 минути, малко след като подаде за първото попадение, дело на Йосур Далбуд.

Въпреки че останаха с човек по-малко още в 16-ата минута, това не попречи на Торсхавн да достигне до разгромната победа, след която има пълен актив от девет точки след първите си три мача, на три зад лидера в класирането - Б36 Торсхавн, който обаче е с мач повече.