Юнайтед вече не е европейски гранд, в Юве се оформя трета версия на Роналдо: 5 извода след дербито в ШЛ

Ювентус постигна комфортна и уверена победа с 1:0 на "Олд Трафорд" срещу Манчестър Юнайтед.

С гол на Пауло Дибала в 17-ата минута "бианконерите" взеха трите точки в група H на Шампионската лига и на практика си осигуриха класиране във фазата на елиминациите.

За Манчестър Юнайтед двубоят беше поредно разочарование по време на този тежък период за Жозе Моуриньо и играчите му, а особено през първото полувреме "червените дяволи" бяха напълно надиграни.

Тогава Юве с лекота контролираше центъра на терена и поставяше противниковата защита под напрежение, докато атакуващите футболисти в червено бяха пълни статисти.

След почивката гостите се прибраха и Юнайтед успя да наложи натиск, но стигна само до една реална опасност - далечен шут на Пол Погба 15 минути преди края, който срещна гредата.

В галерията може да видите 5 основни извода от голямото дерби на вечерта в Шампионската лига.