Пропуски на Али Соу лишиха ЦСКА от победа на полуфинала

Пропуски на Али Соу лишиха ЦСКА от победа на полуфинала Снимка: Lap.bg

Ботев Пловдив и ЦСКА завършиха 0:0 в Коматево в първи сблъсък помежду си от полуфиналите за Купата на България.

Съперниците изнесоха скучен и предпазлив мач, но "червените" ще съжаляват повече за изпуснатата победа, защото направиха няколко сериозни пропуска, особено след почивката.

Грешникът за гостите беше централният нападател Али Соу, който изпусна общо четири сериозни положения.

Между 74-ата и 76-ата минута гамбиецът получи два страхотни шанса да обстрелва вратата с глава, но и в двата случая разочарова.

Домакините останаха с човек по-малко в 91-ата минута, когато Филип Филипов набързо получи два жълти картона.

Така Ботев и ЦСКА ще определят финалиста след две седмици, когато е насрочен реваншът в София.

В другия полуфинал Локомотив Пловдив победи Левски с 2:0 на свой терен.