Възелът за титлата в Ла Лига се заплете още повече

Възелът за титлата в Ла Лига се заплете още повече Снимка: Getty Images

Лидерът в испанската Ла Лига Атлетико Мадрид отново не успя да победи и заплете още повече битката за титлата.

"Дюшекчиите" стигнаха само до 1:1 в гостуването на Бетис и преднината им на върха се стопи до едва една точка.

Яник Караско откри резултата за Атлети в началото на срещата, а Тейо изравни след 20 минути игра.

Гостите не използваха шансовете си през първата част, докато след почивката бяха надиграни, но все пак удържаха равния резултат.

Лоша новина за Диего Симеоне е и контузията на Жоао Феликс, който напусна принудително в началото на второто полувреме.

Атлетико спечели само три от последните си 9 шампионатни срещи и в трето поредно гостуване остана без победа.

Все пак отборът на Диего Симеоне води в таблицата с 67 т. пред 66 за Реал Мадрид и 65 за Барселона.

До края на първенството остават 8 кръга.