С два шедьовъра на Греъм Кери ЦСКА сломи Берое

Кери измъкна ЦСКА в труден мач срещу намиращия се в добра серия Берое Снимка: LAP.bg
Кери измъкна ЦСКА в труден мач срещу намиращия се в добра серия Берое

С два прекрасни гола на Греъм Кери ЦСКА победи Берое с 2:0 на "Армията" и постигна 13-ия си успех от началото на сезона.

Така поне временно "червените" се върнаха в топ 3 на класирането, като изпревариха Левски и се изравниха по точки с Локомотив Пловдив.

След нулево първо полувреме, Кери откри с далечен удар с левия крак от фаул в 59-ата минута. В 71-ата той спря на гърди в пеналта и този път с десния крак от въздуха направи 2:0.

До момента ирландецът имаше само един гол в първенството, но сега се превърна в герой и изкачи ЦСКА на третото място в класирането с 46 т., колкото има и Локо. Левски е с 45, но утре играе своя мач от кръга като гост на Ботев Враца.

Лидерът Лудогорец също е с мач по-малко и води с 52 т.