Десподов: Затворихме доста усти; Петев: Трябват ни още нови

Десподов: Затворихме доста усти; Петев: Трябват ни още нови Снимка: Getty Images

Капитанът на Лудогорец Кирил Десподов не се сдържа да коментира критиците на отбора, които след първите два мача срещу Балкани и Крумовград надигнаха глава.

"Резултатът бе тежък, трябваше да върнем три гола - каза националът след реванша с Балкани (4:0). - Явно не сме говорили празни приказки след първия мач, защото казахме, че можем да обърнем.

Всяко начало е тежко, за съжаление на много критици видяхте, че победихме. Сега се надявам да напишат как ние сме им показали как се играе футбол. Затворихме доста усти.

Казах, че имаме качествата да вкараме 3-4 гола и ето, направихме го. Оттук нашият път трябва да е напред."

Треньорът Ивайло Петев също говори минути след победата, която носи облекчение след двете загуби на старта на сезона.

"Поздравявам футболистите и публиката, която ни подкрепяше до края - каза наставникът. - Напълно заслужено вкарахме четири гола и продължаваме напред.

Доминирахме през всички минути, преследвахме третия гол и го постигнахме в началото на второто полувреме. Характерът е основното нещо за такъв обрат, без да даваш всичко от себе си, не може да го направиш.

Имахме доста разговори с играчите и явно те са разбрали какво се иска от тях.

При всички положения трябва да се подсилим още, не само с привличането на нападателя Дуа."