Левски започна да губи точки и на "Герена"

Левски започна да губи точки и на "Герена" Снимка: Startphoto.bg

Левски записа поредна грешна стъпка в efbet Лига и стигна само до 1:1 при домакинството си на Локомотив Пловдив.

"Сините" отчетоха първи загубени точки на "Герена" и първи допуснат гол на своя стадион в първенството, но вече им се насъбраха три поредни срещи без победа.

Отново твърде многото пропуски се оказаха основен проблем за тима на Станимир Стоилов, който не успя да си реши рано мача.

Ивелин Попов откри резултата още в 18-ата минута с глава на празна врата, но после започнаха пропуските на домакините, като главен виновник беше Роналдо.

Бразилецът не успя да удвои на два пъти в края на полувремето след спасявания на Хоркаш.

Локомотив изравни в 76-ата минута с единствения си точен удар в мача. Той беше дело на златната резерва Джовани, който завърши контраатака от движение, а Пламен Андреев не се намеси убедително.

Три минути по-късно Роналдо направи нов голям пропуск и така Левски взе само точка, за да остане на петата позиция в класирането, на 5 пункта зад лидера ЦСКА.