Отчайващ ЦСКА с трета загуба в четири мача

Отчайващ ЦСКА с трета загуба в четири мача Снимка: Startphoto.bg

ЦСКА записа пореден провал от началото на сезона и загуби с 0:1 от Славия на националния стадион "Васил Левски".

"Червените" можеха да загубят с доста по-сериозен резултат и отново показаха, че са в дълбока криза, а за тях това е трета загуба в четири мача през кампанията.

Славия поведе от дузпа в 12-тата минута.

Тогава Карл Фабиен нахлу в наказателното поле и беше препънат от Иван Турицов. Иван Минчев отбеляза дузпата и "белите" заиграха още по-уверено.

ЦСКА беше потресаващ в защита и с лекота допускаше положения пред вратата си, а Густаво Бусато правеше чудеса, за да остави своите в мача.

До почивката Славия направи редица пропуски, докато "армейците" не създадоха нищо смислено в предни позиции.

След почивката Бусато продължи със спасяванията, докато съотборниците му оставаха статисти на терена.

В 58-ата минута най-сетне и ЦСКА стигна до положение, но Светослав Вуцов спаси удара на Фаетон. Това си остана най-добрият шанс за домакините.

Оттам тимът на Томислав Стипич опита да наложи някакъв натиск, но той беше твърде стихиен.

Славия си заслужи крайния успех, който е втори пореден за тима на Златомир Загорчич.

ЦСКА пък остава едва на 11-тата позиция с актив от 3 т.