ЦСКА повали Черно море за петата си поредна победа като гост

ЦСКА повали Черно море за петата си поредна победа като гост Снимка: Startphoto.bg

ЦСКА записа пета поредна победа като гост в efbet Лига и повали Черно море с 2:0 на "Тича".

"Червените" заслужиха успеха, постигнат с две попадения през втората част, и се утвърдиха на първото място в таблицата с 6 т. пред втория Лудогорец.

Шампионите обаче имат три мача по-малко.

Жеферсон откри в 64-тата минута, след като получи един пас от Иван Турицов и стреля от границата на наказателното поле.

Резервата Марселино Кареасо реши двубоя с далечен удар 10 минути по-късно и груба грешка на вратаря Георгиев, който остави топката да мине през ръцете и краката му.

В края мачът се изнерви и в четвъртата минута на добавеното време "армейците" останаха с 10 души заради втори жълт картон на Брадли Де Нойер.

За ЦСКА трите точки са позитивен финал на мачовете за тази година и тимът ще посрещне Коледа на върха в класирането.