Божинов блести с гол и асистенция срещу отбора на Чиро Ферара

Божинов изигра много силен мач срещу отбора на италианска легенда.

Валери Божинов даде асистенция и отбеляза гол за първата победа на Мейджоу Хака през новия сезон. Тимът на българина се наложи с 2:1 над Улхан Зал, воден от легендата Чиро Ферара.

Божинов остана на терена до 86-та минута, като бе изпратен с аплодисментите от новите си фенове. Той асистира в 4-та минута на своя бразилски съотборник Джонас, който вкара първия гол за сезона на Мейджоу.

В края на първата част Божинов отбеляза също дебютното си попадение в китайското първа лига, като удвои преднината на своя тим.

През второто полувреме гостите намалиха от дузпа, но Валери и новите му съотборници удържаха трите точки.