Без победител в дерби д'Италия. Интер остава на върха

Без победител в дерби д'Италия. Интер остава на върха Снимка: Getty Images

Ювентус и Интер не успяха да излъчат победител в "Дерби д"Италия" и завършиха наравно 1:1 в Торино.

Двата гранда си размениха по един гол в рамките на шест минути през първата част, след което намалиха сериозно оборотите през второто.

Душан Влахович откри резултата в 27-ата минута, засичайки центриране на Федерико Киеза отляво.

В 33-ата Лаутаро Мартинес изравни и оформи крайното 1:1, на свой ред, с хубав удар по диагонала.

През второто полувреме Юве не успя да отправи нито един удар към противниковата врата, докато Интер стреля само веднъж към Шчесни, но той спаси.

Равенството запазва дистанцията между двата тима на върха. Интер е първи с 32 точки, а Юве е на две зад него.