Левандовски продължава с геройствата и донесе нова победа на Барса

Левандовски продължава с геройствата и донесе нова победа на Барса Снимка: Getty Images

Барселона отнесе лесно с 3:0 Алавес като гост в деветия кръг на испанското първенство.

Роберт Левандовски наниза хеттрик само за едно полувреме и за пореден път през сезона показа, че се намира в невероятна форма.

Лева има вече 12 гола от началото на сезона.

Нападателят откри с глава в 7-ата минута след далечно центриране на Рафиня от фал.

Отново Рафиня му асистира в 22-рата минута, а 10 по-късно хеттрикът вече беше факт след асистенция на Ерик Гарсия.

Това си останаха и единствените попадения в срещата.

След почивката Барса намали темпото, докато домакините така и не успяха да стигнат до почетно попадение.

Барселона отново се откъсна еднолично начело в класирането с 24 т., с три повече от втория Реал Мадрид.

Задоволи любопитството си по най-удобния начин - абонирай се за седмичния ни бюлетин с най-интересените статии.