Моуриньо откачи и нахлу на терена при домакински провал на Рома (видео)

Моуриньо откачи и нахлу на терена при домакински провал на Рома (видео) Снимка: Getty Images

Жозе Моуриньо избесня тотално и получи червен картон при домакинската загуба на Рома с 0:1 от Аталанта.

На "Олимпико" домакините загубиха заради гол на Джорджо Скалвини в 35-ата минута.

В мача не липсваше напрежение и между играчите на терена, и по трибуните, а страстите взеха връх през втората част, когато Рома не получи дузпа за падане на Николо Дзаниоло.

Бесният Моуриньо нахлу на терена и трябваше да бъде удържан от човек от щаба си, а реферът бързо го прати на трибуните.

Като цяло, "вълците" тотално надиграха противника си, но пропуснаха твърде много положения, а неволите им започнаха още преди първия съдийски сигнал, тъй като Пауло Дибала се контузи на загрявката и беше изваден от титулярния състав.

С победата Аталанта запази първото място в класирането и продължава да води в таблицата със 17 т. Вторият Удинезе е с точка по-малко.