Отборът на Неймар би отбора на Меси. Лео вкара от спорна дузпа (видео)

Отборът на Неймар би отбора на Меси. Лео вкара от спорна дузпа (видео) Снимка: Getty Images

Лидерът в първенството на Саудитска Арабия Ал-Хилал победи Интер Маями с 4:3 в зрелищна контрола, играна в Рияд.

И двата отбора излязоха на терена в пълния си блясък. За Ал-Хилал играха Александър Митрович, Сергей Милинкович-Савич, Рубен Невеш и Малком.

Арабите бяха без най-голямата си звезда - Неймар, който продължава да лекува травма.

В състава на Интер Маями пък блестяха имената на Лионел Меси, Луис Суарес, Серхио Бускетс и Жорди Алба.

Това е трета загуба за Интер в контролите, като в досегашните си четири мача от предсезонната подготовка тимът на Тата Мартино все още няма успех.

Митрович и Ал Хамадан дадоха ранен аванс от два гола на Ал-Хилал до 13-ата минута. В 34-тата Луис Суарес намали изоставането на Интер, но точно преди почивката Майкъл възстанови преднината на арабите.

В рамките на две минути точно след почивката Лео Меси, първо, вкара гол от доста спортна дузпа дузпа, след което подаде на Руис, който изравни за 3:3.

Крайното 4:3 оформи Малком две минути преди края.

Любопитното бе, че двубоят бе воден от жена.