Рефер даде 43 минути добавено време

Мачът от 6-ия кръг на шампионата на Боливия между Палмафлор и Блуминг (3:2) със сигурност ще намери своето място в историята, след като съдията даде продължение от... 43 минути.

В тази среща главният рефер Хулио Гутиерес даде две дузпи срещу Блуминг и изгони двама играчи на отбора. Един от епизодите в края на мача наложи проверка на ВАР. Реферът гледа ситуацията 17 минути и обяви решението си в 102-рата минута на мача. Имаше и забавяне заради проливния дъжд.

Така към основното време на срещата бяха добавени общо 43 минути. Палмафлор вкара победния гол в 128-ата минута, а мачът стана най-дългият в историята на шампионата на Боливия.

Тагове: съдия, боливия