Скука на Англия - Италия, Германия не победи в Будапеща

Англия продължава без победа и след третия кръг в група 3 на Лига "А" на Лигата на нациите. "Трите лъва" направиха нулево равенство с Италия на "Молиню" в повторение на финала на Европейското първенство, в който Италия триумфира на "Уембли" след изпълнение на дузпи миналата година.

Мачът се игра пред само 3000 зрители, тъй като англичаните са наказани именно заради изстъпленията на феновете си по време на битката за трофея в Лондон със "скуадрата".

Сблъсъкът в Уулвърхемптън започна интересно, като двата отбора си размениха по няколко положения. Постепенно обаче остротата се загуби.

В 52-рата минута Стърлинг пропусна страхотен шанс за Англия, след като брилянтно центриране на Джеймс стигна до него, но крилото на Манчестър Сити от няколко метра стреля над вратата. Италия също продължаваше да търси победата. Рамсдейл спаси удар на Ди Лоренцо, а в 70-ата минута Ньонто, който се появи като резерва, проби добре отляво, но ударът му премина встрани.

Унгария и Германия направиха 1:1 в Будапеща. Жолт Наги даде преднина на "маджарите" още в 6-ата минута, а в 9-ата Йонас Хофман изравни.