Страхотен Роналдо при класика на Ал-Насър

Ал-Насър победи с класическото 3:0 Ал-Ахдуд у дома в среща от 14-ия кръг на първенството на Саудитска Арабия. Усехът остави Роналдо и компания само на точка зад лидера Ал-Хилал.

Въпреки сериозния резултат успехът не дойде лесно за домакините. Сами Ал-Нажей откри рано в 13-ата минута, но след това двата отбора заиграха равностойно и доста дълго време срещата стоеше с неизяснен изход.

Така се стигна до последния четвърт час на срещата, когато голямата звезда на Ал-Насър Кристиано Роналдо изригна с два гола. Първият отбеляза в 77-ата минута, а вторият съвсем скоро след това - в 80-ата.

Това бе пета поредна победа за КР7 и компания.