Заря за гол на Меси при нова издънка на Интер Маями (видео)

Заря за гол на Меси при нова издънка на Интер Маями (видео) Снимка: Getty Images

Лионел Меси се завърна на терена с гол, но дори с него Интер Маями не успя да стигне до победата.

"Чаплите" направиха 2:2 у дома срещу Колорадо Рапидс и са без победа вече четири поредни двубоя.

Аржентинският гений бе оставен на пейката за началото, но се появи в игра в началото на втората част и само няколко минути по-късно изравни резултата за 1:1 с прецизен удар от границата на наказателното поле.

Лео има вече шест попадения и две асистенции в шест мача от началото на сезона.

До 60-ата минута Интер вече бе обърнал резултата в своя полза с гол на Леонардо Афонсо, но късно попадение на Басет лиши домакините от трите точки.

Интер е без успех в последните три кръга на МЛС и има 12 точки от осем мача на третата позиция в Източната конференция.

Лидер е Ню Йорк Ред Булс с 14 от седем, а Филаделфия Юниън има 12 от шест.

Колорадо е четвърти с 12 от седем двубоя.