Ново шоу на Неймар, Меси и Мбапе в Лига 1 (видео)

Ново шоу на Неймар, Меси и Мбапе в Лига 1 (видео) Снимка: Getty Images

Триото Меси - Неймар - Мбапе отново се развихри и върхна ПСЖ на победния път в Лига 1.

Шампионите победиха с 3:0 Тулуза като гости в петия кръг на първенството, а звездите в нападение бяха в основата на всички попадения.

Неймар откри в 37-ата минута след асистенция на Меси и отбеляза седмия си гол от началото на първенството.

Малко след почивката Меси записа втора асистенция, този път за Мбапе.

Французинът можеше да вкара втория си гол в 90-ата минута, но уцели гредата, а Хуан Бернат оформи крайния резултат при добавката.

ПСЖ е на върха в класирането с 13 т., колкото имат още Ланс и Олимпик Марсилия, които обаче са с по-лоша голова разлика.