Роналдо напомни за най-добрите си времена със звезден мач в Саудитска Арабия (видео) Снимка: Getty Images

Кристиано Роналдо напомни най-добрите си години с впечатляващ мач за Ал Насър, в който наниза 4 гола.

Новият отбор на португалеца отнесе Ал Уехда с 4:0 в двубой от първенството, а Роналдо отбеляза всички попадения. Така в четвъртия си мач за Ал Насър суперзвездата започна да показва формата, която се очаква от него.

Голмайсторът се разписа по два пъти в двете полувремена, а първият му гол беше под №500 за него в шампионатни мачове.

Той падна в 21-вата минута, когато Роналдо получи зад защитата и завърши с много точен удар по диагонала с левия крак.

CR7 продължаваше да бъде много активен и в 40-ата минута се възползва от майсторски пас, за да удвои.

След почивката Роналдо оформи хеттрика си от дузпа, а в 61-вата минута покачи на 4:0, макар че първият му удар беше спасен от вратаря.

Португалецът можеше да отбележи и още голове в мача, а малко го раздели от пето попадение в самия край.

Победата върна Ал Насър на първото място в класирането, като отборът има и мач по-малко от втория Ал Шабаб.