Бербатов с жълт картон при загубата от Ница

Сезонът започва зле за Бербатов и Монако

Слабото представяне на Монако от началото на сезона във френската Лига 1 продължи с домакинско поражение с 0:1 от Ница.

Димитър Бербатов започна като титуляр и игра цял мач за "монегаските". Той получи жълт картон за симулация в наказателното поле на съперника в средата на първото полувреме.

Карлос Едуардо вкара единствения гол на "Луи II" от фаул още в седмата минута, а с успеха възпитаниците на Клод Пюел се изкачиха на пето място с 13 точки.

Монако допусна втора домакинска загуба за сезона, а Ница спечели едва за втори път в 20 гостувания в Лига 1. Монако остана 12-ти с 10 точки преди останалите мачове от кръга.