Шедьовър: Три греди с един удар и после гол (видео)

Истински шедьовър от МЛС. Джейкъм Глеснес отбеляза изравнителния гол за равенството 2:2 на неговия Филаделфия срещу Атланта тази нощ с прекрасен изстрел от около 30 метра.

Атланта бе повел с 2:0, но Юниън успя да се върне и дори да спечели точка, благодарение на бомбеното изпълнение на Госленс в 92-рата минута.

Ударът бе толкова силен, че рикошира три пъти в напречната греда, преди да тупне зад гол линията на бившия вратар на Астън Вила Брад Гузан, който през септември ще навърши 37, но вече четвърта година носи екипа на Юнайтед.

Още по-впечатляващото е, че Глеснес е централен защитник! От такъв можеш да очакваш някой с гол с глава след центриране в наказателното поле, например, но не и подобен шут от топ световна класа. И то в добавеното време!

Коментаторите на двубоя не можеха да повярват на очите си, а какво остава за феновете пред телевизионните екрани. Въпреки че тези на стадиона на Атланта останаха доста разочаровани след пропиления аванс от два гола.