Левски наруши нулите в 95-ата минута и взе първа победа след напускането на Мъри Снимка: Startphoto.bg

С гол в 95-ата минута Левски достигна до изстрадана победа с 1:0 срещу Берое на "Герена".

В слаб мач "сините" бяха на път да запишат второ поредно нулево равенство след напускането на Станимир Стоилов, но Асен Чандъров донесе успеха с гол в последните секунди.

Иначе левскарите предложиха на феновете си поредно мижаво представяне в атака и стигнаха само до един точен удар преди развръзката в края.

В 56-ата минута гол на Келиан ван дер Каап не беше зачетен заради засада, но като цяло в мача липсваха каквито и да е положения.

Интересно стана в добавеното време, когато първо фен нахлу на терена и прегърна вратаря на домакините Пламен Андреев.

После резервата Чандъров отбеляза хубав гол и зарадва публиката на стадиона.

В класирането Левски остава на пето място, но със своите 48 т. се изравни с четвъртия Черно море.