Николай Костов: Сякаш Бог гледа отгоре и ни помага

Николай Костов: Сякаш Бог гледа отгоре и ни помага Снимка: start-photo.bg

Еуфорията в Левски след драматичната победа над Апоел Беер Шева с 2:1 очаквано беше много голяма. "Сините" спечелиха с гол в последните секунди и се класираха за плейофите в турнира Лига на конференциите.

Наставникът на Левски Николай Костов трудно скриваше емоциите си:

"Победата е много сладка и сега е моментът да поздравя нашите привърженици, които от първата до последната минута бяха нашия 12-и играч. Поздравявам нашите играчи, които играха доста умно и стана мач какъвто очаквахме, тъй като противникът не е за подценяване.

Не очаквахме да победим в последната минута, но мачът се разви така. Не успяхме да задържим гола преднина, тъй като заложихме на по-дефанзивна тактика.

Отслабнахме в средата на терена и се изтощиха футболистите в атака. Като че ли Бог гледа отгоре и помага, Роналдо беше готов за смяна, точно така", заяви Костов, визирайки автора на победния гол.

В хода на второто полувреме въпросният играч щеше да бъде заменен, но вместо това Николай Костов извади крампиралия Уелтон и това се оказа ключово.