Разгром за ЦСКА с хеттрик на Назон

Разгром за ЦСКА с хеттрик на Назон Снимка: Startphoto.bg

ЦСКА постигна изразителна победа с 5:1 над Ботев Враца у дома и отново се доближи на точка зад лидера в Първа лига Лудогорец.

"Червените" нямаха никакви проблеми в последния редовен кръг от сезона преди плейофната фаза, а централният им нападател Дюкенс Назон наниза хеттрик.

Резултата откри Иван Турицов от дузпа в 15-ата минута, а малко по-късно Назон с добавка постави начало на головата си серия за вечерта.

В началото на втората част Мено Кох покачи на 3:0 с глава, а само минута по-късно националът на Хаити отново направи добавка за 4:0.

Браян Мендоса отбеляза почетния гол за гостите, но четвърт час преди края отново Назон се разписа, този път след пас на Линдсет.

Това е втори пореден резултатен успех за тима на Саша Илич след 4:0 над Хебър в миналия кръг.

В класирането "армейците" събраха 73 т. на втората позиция срещу 74 за Лудогорец.

Първият мач за ЦСКА от плейофите ще бъде домакинството на Черно море следващия понеделник.