ЦСКА се посрами срещу ирландци пред погледа на Стоичков

ЦСКА се посрами срещу ирландци пред погледа на Стоичков Снимка: Lap.bg

ЦСКА претърпя една от големите си домакински излагации в Европа и загуби с 0:1 от ирландския Сейнт Патрикс в първи мач от третия предварителен кръг на Лигата на конференциите.

Въпреки подкрепата на феновете на националния стадион "Васил Левски", сред които беше и легендата Христо Стоичков, ЦСКА не успя да преодолее коравите гости и допусна късен гол, за да се стигне до неприятния резултат.

"Червените" проспаха първото полувреме и не успяха да създадат чисто положение, а след почивката защитата им имаше все повече проблеми. Тимът игра твърде плахо и беше наказан три минути преди края на редовното време.

В 87-ата минута резервата Серж Атакай попари целия стадион с гол след груба грешка на Асен Дончев, който опита да върне една топка към Густаво Бусато.

Атакай стигна първи до кълбото, преодоля вратаря и вкара в опразнената врата.

Въпреки домакинския натиск накрая, голът в крайна сметка донесе победата на Сейнт Патрикс.

Така тимът на Саша Илич ще има тежка задача на реванша след седмица.