Дибала вкара, Роналдо не успя, но Юве няма грешка в Серия "А"

Дибала се отпуши за успеха на Ювентус

Ювентус продължава с перфектен актив в Серия "А" и взе шеста победа от 6 кръга след 2:0 над Болоня в Торино.

Пауло Дибала откри резултата с акробатичен удар в 11-ата минута, а в 16-ата Матюиди удвои след добра асистенция на Кристиано Роналдо.

Самият Роналдо този път не успя да се разпише, след като беше точен при миналите две победи на Юве в първенството.

"Старата госпожа" остава начело в класирането с 18 т., а с три по-малко е вторият Наполи, който надви Парма с 3:0 у дома.

Лоренцо Инсиние се разписа още в началото, а след почивката Аркадиуш Милик вкара на два пъти, за да направи успеха по-изразителен.

Грешка не допусна и третият в класирането Лацио, който спечели гостуването на Удинезе с 2:1, а Рома сложи край на слабата си серия с убедително 4:0 над Фрозиноне.