Перфектен Кабаков, Украйна удържа Англия

Перфектен Кабаков, Украйна удържа Англия Снимка: Getty Images

След четири поредни победи Украйна спря похода на Англия и удържа равенство 1:1 във Вроцлав.

Съдийската бригада бе изцяло от България, а главният съдия Георги Кабаков свърши перфектно работата си през целите 90 минути.

И двата гола паднаха още през първото полувреме.

Олександър Зинченко откри резултата в 26-ата минута, завършвайки бърза атака. Конопля върна топката отдясно към дузпата, където крайният бранител на Арсенал я прати в мрежата на Пикфорд.

В края на полувремето перфектен извеждащ пас на Хари Кейн от центъра намери Кайл Уокър в наказателното поле. Звездата на Сити пое топката и с второто докосване преодоля украинския страж.

През втората част най-близо до гола бе Букайо Сака, който в 59-ата минута удари напречната греда.

След равенството Англия продължава да бъде лидер в група "С" с 13 точки след пет изиграни мача. Украйна е втори със седем от четири.