Лудогорец и ЦСКА се разминаха на жребия за полуфиналите

Лудогорец и ЦСКА се разминаха на жребия за полуфиналите Снимка: Startphoto.bg

ЦСКА и Лудогорец се разминаха в полуфиналната фаза за Купата на България.

Жребият отреди ЦСКА да срещне Ботев Пловдив, а Лудогорец да се изправи срещу Хебър.

"Армейците" ще са домакини в първия мач на "Васил Левски" и ще гостуват в реванша.

Лудогорец също ще е домакин на Хебър в първия сблъсък, след като днес отстрани ЦСКА 1948 с победа с 3:1 на "Хювефарма Арена".

Първите полуфинални срещи предстоят на 9, 10 или 11 април, а реваншите - в периода 23-25 април.

Финалът ще се проведе на 15 май на "Васил Левски" в София.

Иначе тази вечер Лудогорец категорично надигра ЦСКА 1948 и можеше да спечели и по-убедително.

Тодор Неделев откри резултата от пряк свободен удар през първото полувреме, а веднага след почивката отбеляза и втори гол.

Педриньо върна гостите в мача с удар от дистанция, но Рик Джонатан фиксира крайния резултат.